Výzva Roku aneb Tough Mudder

Od našeho cestování jsem toho moc nenapsala. Věřte, mám k tomu spoustu důvodů, práce, učení se nových věcí, kurzů, ale je tu jedna věc, která zabírá nejvíce našeho času a to je tzv. Touch Mudder.

tough-mudder-uk-piramyd-scheme-1

Je to v podstatě neco jako vojenská překážková dráha, kterou zdoláváte venku, v blatě, dlouhá 10 až 12 mil což je 16 až 19 km s 20ti různými překážkami. Například jedna která se nám s Callumem určitě zaryje do paměti je proběhnout přes vysící elektrické dráty, má to bolet, ale nebojte se, nemá to ublížit. Dále tam najdeme velkou zeď, přes kterou budeme muset přelézt a samozřejmě podlézání nízko položených drátů nad bahení koupelí. Také skok do ledové vody, doslova ledové, mají tam být kusy ledu, a tak dále, a tak dále.

tough-mudder-uk-electroshock-therapy-1

Má to být zkouška nejen fyzičky ale i psychiky a navíc tato akce sama o sobě je charitativní. Ale my s Callumem jsme cítili, že můžeme udělat víc, tak jsme se souhlasem Tough Mudder a Cancer Research (organizace, která bojuje s rakovinou) založili účet, kde lidé mohou poslat peníze a pomoci tak lidem, kteří mají rakovinu. Nemusíte poslat hodně penez, jen něco málo, co byste utratili třeba za kafíčko, nebo dortíček, a místo toho to poslat na dobrou věc. My sami s Callumem jsme si oba šáhli do kapsy abychom tohle uskutečnili, ale ničeho nelitujeme, protože my oba máme někoho v rodině kdo bohuje, bojoval a nebo bohužel dobojoval s rakovinou. Tahle odporná nemoc se rozrůstá všude a napadá více a více rodin.

cancer-research-uk-2015-campaign-2

Prosím, pomozte nám v tomto boji proti rakovině tím, že dotujete nějakou tu kačku, všechno jde na dobrou věc, lidem, kteří bojují s rakovinou. Nikdy nevíte, koho tato nemoc postihne příště …..

Dále přidávám odkaz na naši stránku, kde můžete darovat malý peníz a na youtube se můžete podívat na videa, když zadáte Touch Mudder, tak uvidíte co nás s Callumem čeká a nemine.

Děkuji všem, co si našli čas si to přečíst a hlavně těm, co pomohou.Tough Mudder Veronika a Callum

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s