Takový je život

Tak milí přátelé, vím, dlouho žádné obrázky nebo články, ale vše má svůj důvod. Na naší dobrodružné cestě jsme měli menší zádrhel v samotném Bangkoku.

Po příjezdu do ulice Khao San jsme se rychle ubytovali a hladoví jsme hledali místo, kde se najíst. Narazili jsme na restauraci Buddy, bylo tam poměrně dost lidí a vipadalo to tam pěkně, tak jsme šli dovnitř. Jídlo bylo dobré, což je také jeden z důvodů, proč nechápu jak jsme mohli byt otrávení jídlem.

1
Ano, přesně tak. Šli jsme spát velice brzy, kolem 8 večer a úderem půlnoci jsme se zároveň probudili a Callum sprintuje na záchod a mezi tím já se modlím abych nám nepozvracela postel. Potom jsme se jen predstíhali na záchodě a prali se o plastový koš, protože to kolikrát šlo z obou konců zaráz.
Vyčerpaní asi po 11 hodinách bez spánku, dodávám, že jsme asi 12 hodin cestovali z Indie do Thajska, takže jsme toho už tak moc nenaspali, se Callum doplazil vedle do lékárny a koupil nějaký rozpustný prášek, který má dodat tělu potřebné látky, elektrony a cukry, co tělo při takovém zásahu ztratilo.
Já se nebyla schopná ani z postele zesunout, bolelo mě celé tělo, oba jsme měli horečku a já do toho nesnesitelnou bolest hlavy. Nicméně, ta nechutná, oranžová voda nám pomohla a o tři dny později se zase máme lépe. Ještě to nejsme na 100 procent my, ale pomalinky se tam blížíme. Aspoň už jsme začali jíst nějaké to jídlo a zvládáme to udržet.

Co nás trápilo, byla cesta do Chiang Mai, kterou jsme měli před s sebou a dalších 12 hodin v autobuse, kde toho moc nenaspíte. Díky bohu to byl velice pohodlný autobus s dostatkem prostoru pro nohy a s nastavitelnými sedadly. Já nějaký spánek měla, Callum vůbec dobře nespává v jakémkoliv dopravním prostředku, ale do cíle jsme dojeli a teď už jen relaxujeme v krásném zeleném prostředí, kde je klid a nic nás neruší. Zde stávíme 7 dní a potom stejným autobusem zpátky do Bangkoku a poletíme do Vietnamu.

chiang-mai-top-10

Ale ať nepředbíhám, ještě jsme nic nezažili v krásném a tolik vychváleném Chiang Mai, tak se máme na co těšit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s