Konec comfortu v Bahrajnu

Náš pobyt v Bahrajnu je skoro u konce, už máme jen dva celé dny před sebou a v plánu máme motokáry, což jsem ještě nikdy nezkusila, ale jsem velice natěšená. Měli jsme v plánu jet na pláž, ale pokud tady chcete jít na pěknou pláž tak musíte zaplatit za soukromou, protože ty veřejné jsou plné odpadků a nejsou vůbec pěkné.
Také na těch plážích musíte něco jíst, protože když už jste zaplatili za to tam byt, tak aspon ať je to na celý den, ať to stojí za to, a jídlo a pití tam taky není levné, takže se to vyšplhá na pěkně drahý den.
Jelikož my máme před sebou pláže v Indii, Thajsku, Větnamu a možná další, které jsou krásné a zadarmo, tak motokáry mi přijdou jako skvělá volba.

Za ty dva týdny jsme toho stihli poměrně dost. Spoustu obchodních domů, i pouliční market, což byla docela zábava, protože nás všichni zvali do jejich obchůdků a nabízeli nám všechno co mohli prodat. Prý příprava na Indii, protože tam nás budou zvat všude, a budou chtít abychom nakoupili od nich a smlouvali s nimi.

Dnes jsme se jeli podívat na tzv. strom života, který je starý zhruba 400 let. je to v podstatě starý strom uprostřed pouště. Je ohraničen malou zní, na které jsou popisky o historii toho stromu a zdi, která tam stála předtím a také o dalších starodávných stromech po celém světě a v jaké vzdálenosti jsou od tohoto stromu.
Také jsme trávili hodně času v zadní zahradě v bazéně, což já si velice užívala. Čachtat se v bazénku ve dne v noci, protože tady je pořád horko.
V pátek ráno odlétáme do Dubaje a v neděli začíná naše pořádné dobrodružství v Indii.
Tak doufám, že všechno zvládneme levou zadní 🙂

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s