Czech is Česko & Czech je Čeština

dsc_1377Jelikož velká část mích přátel mluví hlavně nebo jen česky, rozhodla jsem se, že budu dělat souhrn předešlých článků v češtině.

Jak už dobře víte, já a můj přítel Callum, jsme se rozhodli cestovat. Ne celý svět, zatím, ale jihovýchod Asie. S tím, že jsme první jeli navštívit Bahrain, velice slunné a horké místo,kde žije jeho maminka, ale také Dubaj, kam se nedávno přestěhovala jeho sestra, a od tamtud Indie, kde naše dobrodružství pořádně začne.

Řeknu vám, ale byla sranda žádat o indické e-Visa, chtěli po nás asi 5 stránek informací o nás, a míním 5 stránek každý, 1/4 z toho jsem nevěděla co napsat, no nakonec jsme tam něco vymysleli, Callum řekl, že ne všechno musí být pravdivé, jako například, kde přesně v Indii budeme ubytovaní, na jak dlouho, kdy a z kterého letiště budeme odlétat….
Toto všechno my ještě nevíme, protože si nejsme jistí, jak dlouho tam chceme být, co když se nám tam nebude líbit? V tom případě, bychom tam museli zůstat až do dne, kdy by byl náš let a utrácet čas a peníze. Víza máme na 30 dní, jestli tam budeme celých 30 dní nebo jen dva týdny, nevíme, ale jakmile se rozhodneme, tak koupíme letenky a potom poletíme do Thajska. Letenky jsou levné a z Indie to bude kousek.

Myslím si, že v Thajsku budeme dobré 3 týdny, taky protože tam můžu být jen 3 týdny  bez Víz kvůli tomu, že jsem z Česka, a je tam tolik toho k vidění a prožití. Jakmile budeme v Thajsku, tak si budeme zařizovat Víza do Větnamu, kam já bez Víz nemůžu, ale ty budou na dobu až 3 měsíců, a Větnam je překrásná země. Odtud asi Kambodža a já toužím po tom navštívit Malajsii a Indonésii, tak uvidíme, jak to zvládneme, hlavně po finanční stránce, přinejhorším se pokusíme najít si práci, taky jedna z možností, abychom měli dlouhý a pořádný pobyt a těch zážitků….. Nevím, co bude lepší a na co se těšit víc, ale už tady v Bahrajnu se máme úžasně.
Víc o tom v jiné kapitole

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s